Aktualności | 2019-01-10
Konferencja ANTYKOROZJA

Konferencja ANTYKOROZJA

W dotychczasowych konferencjach licznie uczestniczyli przedstawiciele uznanych placówek naukowo-badawczych zajmujących się korozją, dużych oraz średnich zakładów przemysłowych a także przedsiębiorstw produkcyjno-usługowych. Przedstawiali efekty swoich prac badawczych, zapoznawali się ze światowymi nowościami i osiągnięciami, z doświadcze­niami i sukcesami w walce z korozją.
My – organizatorzy staraliśmy się doprowadzić do realizacji zamierzonych celów, z których najważniejsze było praktyczne wykorzystanie osiągnięć naukowców. Chcemy zapewnić Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby tegoroczna konferencja była równie wartościowa i udana jak poprzednie. Firmy biorące udział w konferencji zapraszamy do przedstawienia swoich ofert, nowych wyrobów i technologii. Wszystkich uczestników zachęcamy do skorzystania z wiedzy i doświadczeń referentów, koleżeńskiej dyskusji, oraz wyrażenia swoich opinii i spostrzeżeń. Mamy też nadzieję, że piękne, beskidzkie krajobrazy i wyjątkowa rodzinna atmosfera naszych spotkań pozostaną na długo w Państwa pamięci.
Organizator - Zarząd Oddziału SITPChem w Gliwicach - zaprasza i oczekuje Państwa w marcu na konferencji ANTYKOROZJA 2019

Zapisy, informacje: http://gliwice.sitpchem.org.pl/xxvii-konferencja-antykorozja-2019/