Aktualności | 2019-08-18
Jak wpływać na pracowników i szefa?

Jak wpływać na pracowników i szefa?

Plan warsztatów:

1. Efektywna komunikacja kluczem do budowania płaszczyzny porozumienia: jak style zachowań mogą wspierać lub osłabiać komunikaty – na podstawie narzędzia FRIS® Style myślenia i działania.

2. Aktywne wpływanie na otoczenie poprzez zrozumienie swojej i innych motywacji do działania – nastawienie „na cel” lub „na problem”.

3. „Swój swojego preferuje”:

– jakiej komunikacji i sposobu pracy oczekują prezesi/menedżerowie od partnerów, aby chętnie i efektywnie współpracować – na podstawie wyników badań,

– jak się dobieramy zawodowo, kogo i dlaczego postrzegamy lepiej niż innych i jak to wpływa na nas i innych.

W czasie warsztatów:

– zdefiniujemy, kim jest dla nas trudny partner/szef w zespole/organizacji,

– wejdziemy w głąb własnych przekonań, aby uruchomić nowe perspektywy patrzenia na różnorodność zachowań innych i zdobyć umiejętność zarządzania nimi, wpływania na nie, współpracy.

Wykorzystując swoje doświadczenie – jako menadżer HR współpracujący ze służbą bhp – prowadząca podzieli się również swoimi doświadczeniami dotyczącymi możliwości wpływania przez behapowców na zespoły pracownicze i osoby zarządzające firmami.

Warsztaty będą praktyczną przygodą, jak zaczynając od poznania siebie, postrzegania innych i zarządzania sobą i swoimi emocjami przejść do świadomego uczestniczenia, aktywnego wpływania na zespoły i organizacje.

Warsztaty poprowadzi: Iwona Bobrowska-Budny – doświadczony trener biznesu, Talent Management Mentor, manager i partner biznesowy w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim oraz certyfikowany konsultant metod analiz potencjału i osobowości zawodowej. Dyrektor merytoryczny studiów MBA dla kadry HR Akademii Leona Koźmińskiego, wykładowca akademicki MBA, MBA Executive i Advanced Management Program oraz Partner Merytoryczny Kozminski Executive Business School. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie biznesowe w obszarze zarządzania kapitałem ludzkim. Od ponad 15 lat prowadzi szkolenia i sesje rozwojowe budujące samoświadomość pracowniczą, menedżerską i zespołową. Specjalizuje się w szkoleniach z przywództwa, budowania i rozwijania zespołów, zarządzania różnorodnością, zarządzania sobą oraz zespołami, komunikacji i motywowania.

Więcej informacji i rejestracja na warsztaty na stronie: https://www.atest.com.pl/konferencja