Aktualności | 2019-08-20
Bezpieczne spawanie

Bezpieczne spawanie

W tym samym czasie odbywać się będą również:

– Międzynarodowe Targi Spawalnicze ExpoWELDING 2020 – czołowe targi spawalnicze w Europie Środkowo-Wschodniej. W poprzedniej edycji ExpoWELDING wzięło udział ponad 180 wystawców i współwystawców reprezentujących ponad 260 światowych marek. Równolegle z targami odbędzie się 62. Międzynarodowa Konferencja Spawalnicza organizowana przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Spawalnictwa z Gliwic.

– Strefa Badań Nieniszczących NDTexpo – w ramach tego wydarzenia osoby odpowiedzialne za procesy spawalnicze w przemyśle będą miały możliwość zapoznania się nie tylko z najnowszymi urządzeniami i technologiami spawalniczymi, lecz także aktualną ofertą sprzętu i usług z zakresu badań nieniszczących.

– Strefa Robotyzacji i Automatyzacji ROBOTshow – to platforma do prezentacji ofert z branży robotyki; koncentruje się m.in. na robotach przemysłowych i manipulatorach, automatyzacji procesów przemysłowych, systemach sterowania i nadzoru oraz diagnostyce w układach sterowania.

– Strefa Technologii Cięcia CUTTINGshow – wydarzenie przemysłowe dla branży technologii cięcia, m.in. producentów i dystrybutorów maszyn do cięcia plazmą, laserem, wodą jak również firm usługowych, serwisowych, kooperujących.

Więcej: https://www.exposilesia.pl/safeweldingexpo20/0/0/pl/